icon

Kwai - Social Video Network

1.5.90.505506

4.1

10

Müzik ve efektlerle video tabanlı bir sosyal ağ

165.2k

Bu uygulamayı oyla

Kwai - Social Video Network, eğlenceli videolar oluşturup arkadaşlarınız ve takipçilerinizle paylaşmak için kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Uygulamayı kullanmak için diğer benzer uygulamalarda olduğu gibi ilk ihtiyacınız olan hesap oluşturmaktır, yine de bunu yapmak sadece bir kaç saniyenizi alır. Ayrıca, Google veya Facebook hesaplarınızla da kaydolabilirsiniz.

Kwai ile konu videolar oluşturmaya geldiğinde tonlarca seçeneğiniz vardır. Videoda gerçekten muhteşem kompozisyonlar oluşturabileceğiniz tonlarca efekt ve şarkı vardır. Ardından, kaydetmeyi tamamladığınızda, videonuza kişisel bir dokunuş katmak ve akla gelmeyecek fikirlerinizi hayata geçirmek için tonlarca farklı düzenleme aracını kullanabilirsiniz.

Diğer sosyal ağlarda olduğu gibi, Kwai ile diğer kullanıcıları takip edebilir ve onlar tarafından takip edilebilirsiniz. Uygulamanın ana sekmesinde ilk göreceğiniz şey arkadaşlarınızın ve takip ettiğiniz kişilerin yeni videolarıdır. Videoların üzerine sadece dokunarak onları izleyebilir, beğenebilir ya da yorum bırakabilirsiniz.

Kwai gerçekten eğlenceli bir sosyal ağdır. Dilediğiniz zaman izleyebileceğiniz tonlarca ilginç video bulabilirsiniz ve en iyi videolarınızı uygulamanın kullanıcılarıyla paylaşabilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcılarla uygulamadan özel olarak sohbet edebilirsiniz.
Gereksinimler

Android 4.1 ya da üstü sürümünü gerektirir.

X